هزینه جراحی فک در تهران

هزینه های جراحی فک بستگی به نوع جراحی دارد. در واقع نمی توان یک هزینه ثابت برای این جراحی و انواع متداول آن بیان کرد. جراحی فک از متداول ترین عمل های زیبایی در سال های اخیر بوده است. چرا که در سال های پیشین، افراد بسیاری با توجه به فعالیت در فضای مجازی و آشنایی با تناسبات زیبایی در کشور های دیگر، به این عمل علاقه مند شده اند. در گذشته افراد بسیاری علاقه مند به صورت های گرد و بدون زاویه بودند. اما اکنون با توجه به نکات گفته شده، در صدد زاویه دار شدن صورت های خود هستند. علاوه بر این ها، این نوع جراحی برای افرادی که دچار عارضه هایی توسط سانحه و یا به صورت مادرزادی هستند بسیار ضروری می باشد. برای آشنایی با هزینه جراحی فک در تهران و تعرفه جراحی فک در تهران با ما در سایت دکتر هوشنگی همراه باشید.

در واقع افرادی که دارای جلو و یا عقب زدگی فک هستند با این جراحی می توانند به تناسب و تقارن مورد نظر در چهره خود دست یابند. اما تفاوت این موضوع در نوع خواسته و هدف فرد از جراحی می باشد. اگر هدف افراد جراحی به منظور زیبایی باشد چند گزینه انتخابی برای این عمل دارند. اما اگر هدف تنها درمان و به دنبال آن زیبایی خود به خودی نیز باشد، فقط از راه جراحی می توان این عمل را انجام داد. در ادامه این مقاله تخصصی و پزشکی به ارائه نکاتی درباره این جراحی و هزینه های آن می پردازیم.

هزینه جراحی فک در تهران

قیمت جراحی فک در تعرفه

ما در اینجا قیمت ها و هزینه های جانبی جراحی فک را بازگو می کنیم اما به هر حال عوامل بسیاری در تغییر این هزینه ها دخیل هستند. برای مثال تورم و افزایش هزینه ها می تواند قیمت تعرفه ها را نیز افزایش دهد. همچنین موقعیت کلینیک و پزشک مربوطه هم تاثیر بسزایی در هزینه ها دارند. اما به طور کلی در سال های اخیر هزینه جراحی حدود ۱۵ میلیون تا سی میلیون بوده است. متغیر بودن این هزینه به دلیل نوع جراحی آن است.

هر چه جلو زدگی و یا عارضه های فک بیشتر باشد، بدیهی است که نیازمند زمان و انرژی بیشتر است. همچنین در برخی کلینیک ها این هزینه ها بسیار بیشتر می باشد. در واقع برخی کلینیک های زیبایی به دلیل نوع موقعیت، نتایج حاصل شده و مهارت پزشک زیبایی، قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال این هزینه ها می توانند تا مرز پنجاه میلیون نیز برسند.

علاوه بر این ها در اکثر مواقع، جراحی فک با ارتودنسی همراه است. این ارتودنسی نه تنها پیش از جراحی، بلکه پس از جراحی هم لازم است. پیش از جراحی، ارتودنسی کمک می کند دندان ها در حین جراحی ثابت مانده و موجب اختلال در عمل نشوند. پس از جراحی هم برای مرتب سازی آن ها و عدم تحرک فک ضروری هستند. این هزینه های جانبی نیز، از هزینه های لاینفک جراحی فک هستند. اما نکته قابل توجه در این عمل، پرداخت بخشی از هزینه ها توسط بیمه می باشد. افرادی که به دلیل عارضه های مادرزادی و یا سوانح این جراحی را انجام می دهند، می توانند توسط بیمه بخشی از آن را کاهش دهند. اما افرادی که به منظور زیبایی جراحی فک را انتخاب می کنند، از بیمه ساپورت نخواهند شد.

هزینه جراحی فک در تهران

انواع جراحی فک

جراحی فک به طور کلی برای تقارن صورت و از بین بردن نا هنجاری های موجود در آن ناحیه است. این عمل، نوعی جراحی زیبایی و درمانی به طور همزمان می باشد.

نوعی از عارضه های نیازمند عمل جراحی فک، عقب بودن فک بالا می باشد. در این حالت به علت تو رفتگی ایجاد شده، صورت از حالت تقارن و تناسب نرمال خارج می شود. جراحی فک می تواند، با جلو کشیدن استخوان های فک و در نهایت ارتودنسی، فک را به صورت نرمال قرار دهد.

جلو بودن فک پایین، یکی دیگر از انواع فک هاست. این نوع فک ها نیز علاوه بر عدم تناسب در صورت، مشکلاتی برای جویدن غدا، تکلم و تنفس ایجاد می کنند.

عقب بودن فک پایین هم نوع دیگری از آن ها می باشد. این نوع از عارضه فکی را با نام صورت پرنده ای نیز می شناسند. همچنین این نوع موجب کوچک و کوتاه دیده شدن صورت می شود. با جراحی فک برای درمان این نوع از عارضه ها، فک با پایین کشیدن استخوان ها به حالت نرمال باز می گردد.

خنده لثه ای هم از دسته عارضه های فک می باشد. چرا که درمان خنده لثه ای با جراحی فک امکان پذیر است.

اوپن بایت و آندر بایت که عمدتا به دلیل بهم ریختگی و رشد نا مناسب دندان ها رخ می دهد، از انواع دیگر جراحی فک است. در این حالت ارتودنسی از ارکان اصلی این عمل می باشد.

هزینه جراحی فک در تهران

جراحی فک در تهران

غالبا جراحی های زیبایی و هر گونه عمل های درمانی در تهران بسیار بیشتر از دیگر شهر ها می باشد. این موضوع به دلیل جمعیت بالا و همچنین نقاضا به دنبال آن می باشد. جراحی فک در تهران در سال های اخیر به حدی زیاد بوده که تعداد زیادی از متخصصین این جراحی، در تهران آغاز به کار کرده اند. البته این به معنای عدم توانایی پزشک های شهرستان نمی باشد. مقصود از این جمله، تعدد عمل و به دنبال آن بالا رفتن مهارت و تجربه است. چرا که با انجام عمل در دفعات بیشتر، تجربه و مهارت نیز بالا می رود. علاوه بر این ها، در تهران دسترسی به کلینیک های متفاوت و در عین حال دستیابی به هزینه های متفاوت بسیار بیشتر است.

افراد می توانند با توجه به بودجه خود، کلینیک های متنوع با پزشک های متفاوت را پیدا کنند. این آزادی انتخاب و عمل موجب می شود، درصد انجام این گونه عمل های جراحی در تهران بیش از دیگر شهر ها باشد. همچنین غالبا تبلیغات گسترده در زمینه عمل های زیبایی و درمانی مانند جراحی فک هم تاثیر گذار است. با توجه به شروع یک مد در تهران و سپس رسیدن آن به شهر های دیگر، افراد ابتدا در پایتخت متوجه تغییرات می شوند. در واقع تغییر سلیقه افراد، به زاویه دار شدن صورت نیز غالبا از شهرهای بزرگ تر و به خصوص تهران آغاز شد. بدیهی است که این جراحی در تهران متداول تر باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 2.3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp