پیوند استخوان فک

دندانپزشک شما به تازگی به شما گفته است که کشیدن بهترین راه حل برای دندان آسیب دیده شماست. اکنون نگران تأثیراتی هستید که این روش روی لبخند شما خواهد داشت. خوشبختانه، به لطف تکنیک های پیشرفته، جراحی دهان امروزی باعث کاهش ناراحتی و ضربه به استخوان فک شما می شود. علاوه بر این، در همکاران جراحی دهان و فک و صورت، ما یک روش پیشرفته پیوند استخوان را ارائه می دهیم. این درمان می تواند از تحلیل استخوان، که یک اتفاق رایج پس از کشیدن یا از دست دادن دندان است، جلوگیری کند

چرا پیوند استخوان را انجام دهیم؟

ریشه های دندانی شما فقط دندان های شما را در جای خود نگه نمی دارند. آنها همچنین سیگنال های مهمی را به استخوان فک شما ارسال می کنند که باعث رشد سلول های استخوانی جدید می شود و از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری می کند. هنگامی که دندان را درآورید، استخوان فک شما به سرعت شروع به عقب نشینی می کند. علاوه بر این، برآمدگی استخوانی درست در زیر لثه شما، شروع به از بین رفتن خواهد کرد. این می تواند بر تناسب یک بریج یا پروتز متحرک تأثیر بگذارد. همچنین می‌تواند شرایط شما را برای ایمپلنت‌های دندانی به خطر بیندازد، زیرا بافت استخوانی کافی برای پشتیبانی از پایه ایمپلنت را ندارید. در نهایت، تحلیل استخوان می تواند کل ساختار صورت شما را تغییر دهد و ظاهری فرورفته به آن ببخشد. حتی یک دندان از دست رفته می تواند اثرات چشمگیر و گسترده ای بر لبخند شما داشته باشد.

حفظ لبخند با پیوند استخوان

بعد از درمان چه انتظاری دارید

پس از روش پیوند استخوان، بافت جدید با استخوان اطراف ادغام می شود. این فرآیند معمولاً چندین ماه طول می کشد و پس از آن می توانید ترمیم جدید خود را دریافت کنید. در بیشتر موارد، ما ایمپلنت دندان را توصیه می کنیم، زیرا بیشترین ثبات و دوام را دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp