این روزها یکی از مسائلی که بسیاری از انسانها درگیر آن هستند زیبایی چهره می باشد. یکی از جراحی های زیبایی که در سراسر دنیا پر طرفدار می باشد، برجسته سازی گونه می باشد. در اکثر مدلها و هنرپیشه های معروف گونه های برجسته آنها قابل مشاهده است. یکی از پرطرفدارترین روشهای برجسته نمودن گونه ها استفاده از پروتز گونه می باشد. البته راههای دیگری هم برای جایگزینی این درمان وجود دارد.  در این مطلب راجع به جایگزینهای پروتز گونه این درمان زیبایی توضیحاتی را ارائه می دهیم.

پروتز گونه

یکی از روشهای برجسته کردن گونه استفاده از پروتز گونه می باشد. پروتز های گوناگون از مواد مختلف و در حالتهای سخت تا انعطاف پذیر موجود هستند. در این روش قرینگی گونه ها بهتر از سایر روش ها می باشد. ماندگاری این متد هم بالاتر از روشهای گونه گذاری دیگری باشد.

جایگزینهای پروتز گونه

شایع ترین راه برجسته سازی گونه، پروتز گونه می باشد. این راه زیبایی برجسته سازی گونه می باشد. روش ها و متد دیگری هم برای این کار وجود دارد. راههایی همچون تزریق چربی، تزریق ژل و  استفاده از نخ های لیفت. در این روشها با افزایش حجم بافت نرم گونه، برجسته سازی گونه حاصل می شود. تنها درمان که همچون پروتزتاثیر ماندگار دارد، تزریق چربی در صورت می باشد.

نکاتی مهم و ظریفی در مورد تناسب گونه با دیگر اجزاء صورت:

یک سری نکات وجود دارند که برای انتخاب این درمان و دست یافتن به بهترین نتیجه لازم می باشند. در ادامه برخی از این نکات برای شما شرح می دهیم.

  • گونه های بسیار کوچک می تواند در مواردی که بخش میانی اسکلت صورت به خوبی رشد نکرده باشد دیده شود. در چنین مواردی ممکن است لازم باشد که علاوه بر پروتز گونه، پروتز در دیگر قسمتهای استخوانی مانند لبه پایینی حدقه چشم گذاشته شود. لذا ممکن است همزمان با پروتز گونه، دیگر بخشهای میانی صورت نیز با انواع پروتز برجسته شود.
  • تخلیه چربی لوپ ها، می تواند در برخی افراد مکمل پروتز گونه باشد. در افرادی که بافت نرم صورت بسیار ضخیم است و تجمع چربیها در ناحیه لوپها بیش از حد می باشد، جذابیت صورت کمتر می شود. در این افراد تخلیه چربیهای ناحیه لوپها می تواند به تنهایی باعث برجسته نشان دادن گونه شود. در صورتی که به صورت همزمان پروتز گونه و تخلیه چربی لوپ انجام گیرد، اثر مضاعفی در برجسته سازی گونه ها مشاهده خواهد شد.
  • یکی از روشهای مهم افزایش جذابیت صورت، برقراری قرینگی صورت است. در مواردی که غیر قرینگی صورت تنها در قسمت میانی صورت باشد، با استفاده از تزریق یا تخلیه چربی لوپها و یا بزرگ یا کوچک کردن گونه ها، می توان تا حدودی قرینگی را به صورت بازگرداند.
  • برای اینکه صورت پرتر یا گرد تر به نظر برسد، می توان با تزریق چربی صورت یا فیلر و نصب پروتز گونه، عرض صورت را افزایش داد. در افرادی که تمایل دارند صورت لاغر و کشیده داشته باشند، با کاهش چربیهای ناحیه لوپ، می توان از حجم صورت کم کرد.
  • برای برجسته سازی گونه آقایان، پروتز گونه بهتر از تزریق چربی نتیجه می دهد زیرا برجسته سازی اسکلت صورت، مخصوصا در کناره های صورت، جذابیت صورت آقایان را بیشتر می کند.
  • با افزایش سن، حجم گونه ها کم شده و زوایای بارز گونه ها رفته رفته محو می شود. هنگامی که می خواهیم جوانسازی صورت را انجام دهیم، افزایش حجم و ایجاد زاویه هایی در قسمت میانی صورت را باید در نظر داشته باشیم. لذا علاوه بر پروتز گونه با روشهای تزریق ژل، تزریق چربی و نخهای لیفت، برجسته سازی گونه و بخش میانی صورت و زیر چشم را مورد بررسی قرار می دهیم.

اگر سوال دیگری در رابطه با متخصص جراح زیبایی گونه از ما دارید کامنت کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف کاربران وب سایت


راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp