لیفت بینی با تزریق ژل

امروزه تمایل به زیبایی در بین همه انسانها دیده میشود. یکی از راهکارهای زیبا شدن صورت موزون شدن چهره فرد می باشد. برای این کار از روشهای مختلفی استفاده می شود. یکی از مهمترین بخش ها در صورت بینی فرد می باشد . بینی در مرکز صورت قرار دارد و تاثیر بی نهایت زیادی در زیبایی فرد دارد. برای موزون کردن بینی با چهره راهکارهای زیادی وجود دارد. راهکارهایی همچون جراحی بینی. جراحی بینی  پرهزینه است. دارای داروهای بیهوشی و مضرات مختلف می باشد. از راهکارهای کم خطر ترو آسان تر برای زیباسازی چهره می‌توان به لیفت بینی با تزریق ژل اشاره نمود.

لیفت بینی

لیفت بینی یکی از روش هایی است که برای اصلاح برخی از نواقص بینی می توان استفاده نمود. وقتی کسی در مورد لیفتینگ صورت صحبت می نماید معمولاً قصد آن جوانترشدن چهره می باشد. معمولاً وقتی کسی می‌خواهد لیفت بینی انجام دهد، قصد دارد یکی از مشکلات بینی را حل نماید. لیفت بینی را برای حل برخی مشکلات بینی می توان به کار برد، از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

لیفت بینی برای رفع افتادگی نوک بینی

اگر نوک بینی تا حدی زیادی افتاده یا خمیده باشد، به طوری که هنگام لبخند زدن نوک بینی روی دهان سایه بیاندازد از این درمان استفاده می گردد. این درمان بسته به دلیل افتادگی آن از روش های مختلف استفاده می گردد. هدف از درمان افتادگی نوک بینی با استفاده از لیفت بینی با تزریق ژل ایجاد زاویه درست بین لبها و نوک بینی می باشد. برای درمان افتادگی نوک بینی می توان از روش جراحی هم استفاده نمود.

حجم دادن به پل بینی

در برخی موارد ممکن است بینی شما حجم کافی را نداشته باشد. بدین معنی که  در بینی‌ تخت و یا عمقی لیفتینگ بینی باعث می شود که بخش های صورت به شکلی در آیند که از نظر زیبایی برای اکثر بیماران نتایج زیبایی داشته باشند. این کار به موزون کردن چهره می انجامد. این کار را می‌توان با استفاده از راههای مختلف همچون تقویت غضروف یا اضافه کردن فیلر انجام داد.

کاندیداهای مناسب برای این روش

لیفت بینی با تزریق ژل همانند جراحی بینی برای هر فرد مناسب نمی باشد. برای انجام آن حتما باید شرایط خاصی را داشته باشید. افراد با بینی های بزرگ و گوشتی نمی‌توانند از این روش استفاده کنند.

تزریق ژل بینی در موارد زیر توصیه می گردد

  • بینی نامتقارن
  •  نوک افتاده بینی
  •  برآمدگی و یا فرورفتگی روی پره های بینی
  •  بینی های پهن با ظاهر کوبیده
  •  رفع نقایص بینی پس از جراحی بینی

مزایای لیفت بینی با تزریق ژل

به صرفه از نظر هزینه

بسیاری از افراد به خاطر هزینه بالای جراحی بینی نمی توانند اقدام به این درمان نمایند. این افراد می‌توانند از طریق لیفت بینی با تزریق ژل این مشکل را حل نمایند.

نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد

اگر از جراحی و بیهوشی می ترسید، این درمان یک روش آسان و بدون جراحی می باشد. این روش درد بسیار کمی دارد. همچنین این دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

بدون محدودیت سنی

برای انجام این کار محدودیت سنی خاصی وجود ندارد.  شما با هر سن و سالی می توانید از این روش استفاده نمایید. با استفاده از این متد می توانید که به زیبایی چهره خود بیفزایید.

عوارض جانبی بسیار کم

برای جراحی بینی از داروهای بیهوشی استفاده میشود. جراحی بینی خود عوارض خاصی ممکن است داشته باشد. از جمله لخته شدن خون یا مشکلات برای راههای تنفسی. داروهای بیهوشی نیز ممکن است مشکلات زیادی برای فرد ایجاد نماید. روش های بدون جراحی به خصوص لیفت بینی از طریق ژل یک تورم و التهاب چند روزه دارد که به مرور زمان رفع خواهد شد. هیچ مشکل دیگری برای فرد ایجاد نمی‌کنند.

معایب استفاده از لیفت بینی از طریق تزریق ژل

ماندگاری کوتاه

یکی از معایب این روش درمانی این است که این روش چیزی حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد. یعنی اینکه هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم مجدد دارد.

عدم کارایی برای مشکلات گسترده

این روش درمانی فقط برای برخی از بینی ها می توان استفاده نمود. اگر شرایط آن کمی گسترده تر باشد، نمی‌توان این مشکل را از طریق لیفت بینی با تزریق ژل حل نمود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp