در مطالب قبلی راجع به جراحی گونه و برخی از راههای این درمان همچون پروتز و ایمپلنت گونه صحبت نمودیم. ولی فقط این دو راه برای این کار نیستند. راههای زیادی برای این کار وجود دارند. در این مطلب قصد داریم برخی دیگر از این راهها را ارائه دهیم.

جراحی گونه

در دنیای امروز تمایل به زیبایی بخصوص زیبایی چهره خیلی طرفدار دارد. یکی از جراحی های زیبایی که بخصوص در بین خانمها در سراسر دنیا پر طرفدار می باشد جراحی گونه به همراه جراحی چانه برای برجسته نمودن آن می باشد. گونه های برجسته در صورت یک حالت زیبایی ایجاد مینماید.

گونه در واقع یکی از مهمترین بخش های صورت می باشد. گونه، چشمها و بینی جز مواردی است که در صورت تاثیر بسیار مهمی در زیبایی چهره دارند. به گفته دیگر از ملاک های زیبایی چهره، جراحی زیبایی گونه می باشد. راههای مختلفی برای این کار موجود می باشد. راههایی همچون پروتز گونه و تزریق فیلرو ژل.

تزریق چربی به گونه به چه صورت انجام می‌شود؟

یکی از بهترین روشهای برجسته سازی گونه تزریق چربی می باشد . این درمان یکی از شایعترین روش های پرکننده صورت و کل بدن می باشد. این درمان یک روش درمانی موقت می باشد. در صورت سلول‌های بنیادین وجود دارد. به همین دلیل تزریق چربی باعث می‌شود شادابی اولیه جوانی به صورت بازگردد. از معایب تزریق چربی ماندگاری کم آن در برخی بیماران است مضاف بر اینکه یک سوم آن هم در همان ابتدا جذب می‌شود .

مزیتهای تزریق چربی

رفع عدم تقارن صورت

به دلیل اینکه صورت عدم تقارن دارد، استفاده از چربی مناسب ترین گزینه هست. زیرا در این شرایط می‌توان هر میزان نیاز می باشد تزریق نمود .به طور کلی در بالای ۸۰ درصد موارد، افراد در دو طرف صورت دارای عدم تقارن هستند.

پر کردن زیر چشم

با تزریق چربی زیر چشم هم پر می‌شود. پلک جوان می‌شود و حتی خط اخم و دور چشم هم با چربی اصلاح می‌شود .

تزریق فیلر

در یک تعریف ساده راهی هست که شما با خرج کردن مقداری پول، آثار پیری و چین و چروک را از روی صورت خودتان حذف می‌کنید. از آنجاییکه با پا به سن گذاشتن، میزان چربی صورت کاهش پیدا می‌کند، این فرایند به ایجاد چروک در صورت منجر می‌شود، در این روش با تزریق ژل یا فیلر که پرکننده پوست به حساب می‌آید به صورت، فرو رفتگی‌ها و چین و چروک حذف می‌شود. البته از این روش فقط برای حذف چروک استفاده نمی‌شود، بلکه هدف از انجام آن در بسیاری از موارد زیبایی است. به عنوان مثال مراجعین زیادی قصد دارند که با فیلر صورت، گونه‌های خود را پُر کنند، چانه خود را فرم دهند، لب‌های خود را برجسته‌تر کنند، خطوط خنده خود را پُر کنند و یا زخم‌های پوستی خود را کمرنگ‌تر کنند.

برجسته کردن گونه با تزریق ژل چگونه صورت می‌گیرد ؟

ژل هایی که پایه هیالورونیک اسید یا مایع مفصلی دارند مشکلی برای بدن ایجاد نمی‌کنند. هیاولورونیک اسید یکی از مواد طبیعی است که در بدن به میزان کافی وجود دارد. وقتی این ماده در بدن کم گردد پوست انسان دچار مشکلاتی همچون خشکی پوست و چین و چروک می شود. ژل و فیلر های ساخته شده از هیالورونیک اسید توسط بدن جذب و مصرف می شوند. این ژل‌ها جذب سریعی دارند و معمولا بین ۶ تا ۹ ماه بعد جذب می‌شوند .

سن مناسب برجسته کردن گونه چه زمانی است ؟

معمولا افراد از سنین ۲۰ تا ۴۵ سالگی برای جراحی گونه برای این درمان زیبایی مراجعه می‌کنند. این روزها سن تقاضای جراحی زیبایی پایین تر هم می‌رود . اگرچه این روش ها منعی ندارد اما بهتر است در سنین پایین قبل از بیست سالگی انجام نشوند. این حرف بدین دلیل است که بلوغ صورت حدود بیست سالگی به بعد است. صورت تا بیست سالگی لاغر است و خود را نشان نمی دهد.

اگر سوال دیگری در رابطه با متخصص جراح زیبایی گونه از ما دارید کامنت کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp