Filler Injection

با گذشت زمان و با کاهش الاستین، فیبرین و کلاژن پوست صورت، خاصیت ارجاعی خود را از دست می دهد. بنابراین پوست صورت و ابرو دچار افت می گردند و به قول عامیانه ول میکنند. و همچنین با حرکات مکرر بخشهایی از صورت مانند ابروها و ناحیه بین آنها دچار چین و چروک می گردند.  تزریق فیلر به زیر پوست، باعث افزایش حجم لایه درمیس پوست می گردد. این میزان حجمی که اضافه می گردد باعث افزایش میزان حجمی است که به مرور زمان کم شده است. البته فقط گذشت زمان موجب این مسئله نیست. مسائلی مانند سیگار کشیدن، کم آبی بدن، مصرف نوشیدنیهای الکلی، بیش از حد قرار گرفتن در معرض نور خورشید هم از دلایل ابتلا به افتادگی پوست صورت می گردد.

 فیلر چیست؟

فیلر های پوستی، محلول های تزریقی می باشند که از مواد آلی مختلف ساخته شده اند. موادی مانند اسید هیالورونیک، اسی پلی لاکتیک و کلاژن.  مهمترین ماده این قبیل فیلر اسید هیالورونیک می باشد. این ماده خاصیت آب دوستی دارد. پس از تزریق اسید هیالورونیک، این ماده آب را جذب خود می کند و حجیم می شود. به همین راحتی و بدون کوچکترین عارضه ای با تزریق فیلر افتادگی آن نطقه مورد نظر از بین می رود.

علاوه بر خاصیت آبدوستی هیالورونیک اسید، این ماده به تولید اسید هیالورونیک طبیعی توسط خود بدن نیز کمک می کند. این امر خود موجب افزایش تولید کلاژن توسط بدن می گردد. نتیجه این پروسه هم جوان سازی بیشتر پوست می گردد.

فیلر ابرو

تزریق فیلرابرو

یکی از مهمترین مسائل برای زیبایی چهره داشتن ابروهای زیبا می باشد. برای این منظور متخصصان زیبایی  و متخصصان پوست همیشه دنبال راهی برای ایجاد زیبایی بدون عوارض هستند.

یکی از بهترین این راهها همانگونه که اشاره شد تزریق فیلر می باشد. ابرو یکی از نقاط بشدت حساس در صورت می باشد. از اینرو تزریق فیلر در این منطقه باید حتما توسط یک متخصص با تجربه انجام گردد، تا نتایج درستی از آن گرفته شود.

بر اثر تزریق فیلر در زاویه نامناسب ممکن است دچار ایرادات جبران ناپذیری گردید. این مشکل ممکن است موجب افتادگی پلک گردد. از آنجائیکه ماندگاری فیلر بین ۶ تا ۱۸ ماه می باشد، در صورت مشکلی بخاطر تزریق ناصحیح فیلر باشد، آن ایراد تا پایان زمان ماندگاری فیلر بر صورت شما می ماند.

مزایای تزریق فیلر زیر ابرو

با تزریق اصولی فیلربه زیر ابرو می توانید ابروهایی با فرم دلخواه داشته باشید. همچنین برای رفع مشکل معضل افتادگی ابرو به کار می رود.
برای دانستن مزایای تزریق فیلر به زیر ابرو می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • فرم دهی ابروها
  • ایجاد قوس های ابرویی مورد نظر شخص
  • زیبایی به مراتب بیشتر صورت
  • بالا رفتن فرم ابرو
  • رفع افتادگی ابرو
  • دادن حالت زیبا مورد نظر شخص به چشمها
  • از بین رفتن چروک پوستی اطراف ابرو
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp