Face Angulation

در مطلب قبل راجع به زاویه سازی صورت یا مدلینگ چهره صحبت کردیم. گفته شد که برای رفع نقص درون صورت به منظور زیبا سازی چهره، لازم است که عمل زیبایی انجام گیرد. این عمل های زیبایی خاص با توجه به نوع و تعداد نقص های درون صورت انجام می پذیرد. در این مطلب می خواهیم انواع راههای مادلینگ چهره بر برای شما بیان نماییم.

مدلینگ چهره

انواع روشهای زاویه سازی صورت

همانطور که گفته شد با توجه به میزان نقص ها و همچنین شرایط بیمار، نوع و محل نقص که بیمار می خواهد آنها را رفع کند. انواع مختلف روش ها برای مادلینگ چهره انجام می پذیرد. که  نوع این روش ها برای درمان  با تشخیص پزشک متفاوت می باشد. قبلاز انجام عمل حتما پزشک آزمایشات و بررسی های لازم را درمورد منطقه مشکل دار چهره شما انجام می دهد. سپس تست های لازم را بعنوان مثال تست حساسیت و یا اکنش پوست به برخی مواد را انجام می دهد. اگر این تست ها و آزمایشات جواب مطلوب داد با مشورت پزشک یکی از روشها برای درمان شما انتخاب می گردد.

تزریق ژل:

این تکنیک یک روش غیر جراحی می باشد. که با توجه آناتومی صورت توسط پزشک به محل های مناسب تزریق ژل انجام می گیرد.  این شیوه یک شیوه فوق العاده برای جایگزینی جراحی های زیبایی می باشد. که می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی فرد بگذارد. نوع ژل و میزان کافی برای تزریق آن بر عهده پزشک می باشد.این ژل ها انواع مختلفی دارند با ماندگاری بین ۶ تا ۳۶ ماه.

همیشه قبل از انجام این عمل در مورد سابقه آن پزشک بررسی های لازم را انجام بدهید . زیرا در صورت استفاده از ژلهای نامرغوب امکان ایجاد عوارض غیر قابل درمان برای شما ممکن است. بهترین وسازگارترین نوع ژل با بدن به گفته بسیاری از جراحان زیبایی اسید هیالورونیک می باشد. این شیوه معایبی هم دارد مانند عدم تقارن در صورت پس از تزریق، عفونت و یا کبودی .

تزریق چربی:

یکی دیگر از بهترین روشهای زاویه سازی صورت تزریق چربی می باشد. در این روش چربیهای اضافی در سایر قسمتهای بدن با روشهایی مانند لیپوساکشن و با لرزشهای خاص از آنجا استخراج می شود. سپس این چربیها آنالیز شده و از خون و سایر مواردی که همراه آن استخراج شده تمیز می گردد.

تزریق چربی به علت اینکه از بدن خود فرد بدست آمده است. هیچ گونه عارضه ای ندارد  و با بدن فرد سازگار می باشد. این چر بیها هم از ۴ تا ۱۶ ماه دوام دارد.

 استفاده از نخ:

این روش هم یکی از محبوبترین شیوه ها می باشد. در این متد، پزشک نقاط ورود و خروج نخ را بر روی چهره فرد مشخص می نماید. سپس با نخ  و سوزن های مخصوص،  نخ ها را وارد قسمت های مورد نظر نموده و از منطقه مشخص شده در صورت خارج می گردد. پس از خروج، نخ ها را گره زده و آن را زیر پوست قرار می دهد.

با استفاده از این روش عمل لیفتینگ پوست انجام می گیرد. نتایج این عمل آنی می باشد و خیلی سریع می توانید نتیجه آنرا مشاهده نمایید.این روش هیچ گونه عارضه ای ندارد و باعث ایجاد زخم نمی گردد.

 تزریق بوتاکس:

در این روش به بخشی از چانه تزریق می شود. و نتیجه آن کوکتر نشان دادن چاه می باشد. این هم مانند سایر روشها بدون جراحی می باشد و بیمار هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. در این روش چانه فرد کوچکتر می گردد.

 تزریق فیلر:

در این روش به قسمتهای از گردن و قسمت پایینی صورت فیلر تزریق می گردد. این کار باعث خوش تراش نشان داده شدن فک می باشد. نتیجه این روش هم مانند سایر روشهای قبلی بصورت آنی قابل مشاهده شده است. این روش هم هیچ گونه عارضه ای ندارد.

جراحی:

در این روش شخص بیمار در اتاق عمل با موادخاص بیهوش می گردد. پزشک با استفاده از عملهای خاص فک را کوچکتر میکند. ویا قسمتهای عضلانی را جدا می کنند و یا سایر کارهای لازم را انجام می دهند. این شیوه امکان عوارض بعد از عمل دارد. دوره نقاهت طولانی دارد. هزینه بالاتری نسبت به باقی متدها دارد. ولی نتیجه آن دائمی می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp