Face angulation

داشتن گرایش به زیبایی مختص تمام انسانهاست . به گونه ای در ذات انسان قرار گرفته است که خود را زیبا بداند و دنبال زیبایی باشد. یکی از اصولی ترین مسائلی که درزیبایی تاثیر دارد، چهره انسان می باشد. به گونه ای که اگر چهره متعادلی داشته باشیم و نقص خاصی در چهره مان نباشد. دارای چهره ای زیبا خواهیم بود. داشتن این زیبایی به انسان اعتماد بنفس بالایی می دهد. بطوریکه شخص براحتی در جمع ها حضور می یابد. ولی اگر دارای نقصی هر چند کوچک در چهره تان باشید، سعی می کنید که از حضور در جمع خودداری کنید و کم کم دچار کاهش اعتماد بنفس می گردید.

امروزه جهت رفع این نواقص و همچنین زیبا سازی  چهره عمل های زیبایی زیادی رخ می دهد. که ربطی به جنسیت ندارد. به این سبک عمل های زیبایی برای چهره زاویه سازی صورت یا مدلینگ چهره می گویند. این عمل ها برای هر کس که فکر می کند، دچار نقصی در صورت خود می باشد، انجام می پذیرد. فرم دهی صورت، متقارن کردن چشمها، فرم دهی چانه، ایجاد تقارن فک از جمله این سبک زاویه سازی صورت می باشد.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره )

زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره علاوه بر زیبایی باعث مسائل یگری همچون جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب، حالت دادن به چانه، ایجاد تقارن در فک، می شود. در این عمل، برخی حالت صورتشان به صورت V در می آید، بخاطر اینکه این فرم صورت در بسیاری از مناطق دنیا پر طرفدار می باشد.

در طی این عمل زیبایی در واقع سعی بر این می شود که نقاط کلیدی صورت را برجسته تر می نمایند و در کل با قرینه سازی این مناطق موجب زیباتر شدن چهره می گردند. ازاین نقاط کلیدی مانند زاویه فک، گونه و چانه  برای زاویه سازی صورت با روشهای  مختلفی  استفاده می گردد.

 چه کسانی می توانند زاویه سازی چهره انجام دهند؟

برای انجام این عمل، حالت صورت باید یک سری ویژگیهای خاص خود را داشته باشد. به قول دیگر این سبک عمل زیبایی برای هر کسی قابل اجرا نمی باشد. اینکه چه افرادی می توانند این عمل را انجام دهند را میتوان به طور کلی به شرح زیر اعلام کرد.

افرادی که فک مربعی یا عریض و پهن شکل دارند.

افرادی که گونه های چاق و لاغر دارند.

افرادی که خط فک آن ها زاویه ندارند.

افراد دارای چانه های دایره ای شکل

صورتتان را با قراردادن دو انگشتتان در دو طرف صورت بکشید. اگر این حالت را دوست داشتید یعنی شما نیاز به زاویه سازی صورت دارید. تا صورتی زیبا و جوا ن داشته باشید.

چه کسانی نمی توانند مادلینگ چهره را انجام دهند؟

همانگونه که گفته شد همه انسانها نمی توانند عمل مادلینگ چهره را انجام دهند.

 افراد دارای صورت خیلی لاغر یا خیلی چاق.

افراد دارای دچار افتادگی پوست .

افراد دارای فک پایینی کوچک.

افراد دارای گونه های کوچک.

افراد دارای بینی بزرگ.

عوارض زاویه سازی صورت

هر عملی ممکن است عوارض خاص مربوط به خود را دارد. عمل زاویه سازی صورت هم ممکن است عوارض خاص خود را داشته باشد. بعنوان مثال می توان به تورم و درد در محل عمل اشاره کرد. اما عوارض دیگری مانند عفونت، خون مردگی و حتی امکان عدم تقارن هم وجود داشته باشد.

 هزینه عمل مادلینگ چهره

هزینه این عمل، بر اساس معیارهای مختلفی ممکن است متغییر باشد.  یکی ازاین عوامل خیلی مهم، روشی است که برای عمل ازآن استفاده می شود. زاویه سازی صورت از روشهای مختلفی ایجاد می گردد. و هر کداماین روشها مواد و وسایل خاص خود را می خواهد.  درنتیجه هر یک از روش های ذکر شده هزینه ای متفاوت دارند. همچنین تجربه و تبحرپزشک معالج نیز در میزان هزینه عمل بسیارموثرمی باشد. و بنا به دلیل حساسیت این عمل، توصیه می گردد که حتما برای انجام  این عمل به یک پزشک باتجربه و متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. اگر در حین عمل کوچکترین اشتباهی ازسمت دکتر اتفاق پذیرد، احتمال ایجاد صدمات غیر قابل جبرانی وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp