برخی چهره ها را که می بینیم، بسیار زیبا می باشند. زیبایی آنها بخاطر جراحی زیبایی و برجستگی گونه هایشان می باشد. امروزه برای برجستگی گونه ها راههای مختلفی وجود دارد. استفاده از ایمپلنت گونه یکی از این راهها می باشد. در این مطلب کمی راجع به این درمان صحبت می نماییم.

چه انتخاب هایی برای بهبود مشکل در این ناحیه وجود دارد ؟

اصلاح توزان چهره در جوانسازی و زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی دارد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید که گونه های خود را برجسته نمایید، از یکی راههای برجسته سازی گونه استفاده نمایید.

یکی از پرطرفدارترین و سریعترین راههای برجسته سازی گونه تزریق ژل و چربی می باشد. این شیوه ها موجب بهبود ظاهر صورت با بالا آوردن خطوط پایین صورت می گردند. این تزریق ها موقتی می باشند. بعد از گذشت چند ماه باید دوباره تزریق انجام گیرد. این شیوه ها در کوتاه مدت اگر حساب کنید ارزاترین شیوه برای این درمان می باشند. اما در بلند مدت گرانتر از شیوه های دائمی برجسته سازی گونه مانند ایمپلنت گونه می باشند.

مهمترین ضعف این شیوه های درمانی ماندگاری کم آنها می باشد. بسیاری افراد متقاضی برجسته سازی گونه ها بهمین دلیل از درمانهای دیگر برای این کار انتخاب میکنند. از پرطرفدارترین راههای دائمی برجستگی گونه ها ایمپلنت گونه یا پروتز گونه می باشد.

ایمپلنت گونه

مصارف استفاده از ایمپلنت شامل موارد زیر می باشد.

  • بزرگ کردن گونه
  • پرکردن گود رفتگی زیر استخوان گونه
  • ترکیبی ازدو مورد بالا

مزیتهای ایمپلنت

  • رایج ترین ایمپلنت های مورد استفاده از سیلیکون ساخته می شوند. این ماده سالهاست درانواع درمانها برای افراد مختلف استفاده شده است.
  • این ایمپلنت ها دارای ماندگاری سی ساله می باشند. در واقع می توان گفت که این روش یک روش دائمی می باشد.
  • توسط بدن پس زده نمی شوند.
  • سیلیکون با آناتومی بدن تطبیق می یابد و لبه تیزی پیدا نمی کند.
  • اگر ایمپلنت نیاز به جایگزینی و یا برداشتن داشته باشدبراحتی میتوان آن را انجام داد.
  • از مزیتهای استفاده از سیلیکون ببر روی استخوان این است که بیمار آنرا شبیه استخوان خود را حس میکند.
  • امکان رشد بافت نرم را فراهم میکند.

ماندگاری ایمپلنت های استفاده شده در زیبایی گونه

ایمپلنت های گونه بر روی ساختار استخوانی زیر پوست پیچ می گردند، این کار از جابجایی و حرکت نمودن ایمپلنت جلوگیری میکند. علاوه بر آن سیلیکون و سایر مواد مورد استفاده در ایمپلنتها دارای ماندگاری فراوانی حتی مادام العمر می باشند.

به طور کلی ایمپلنتهای گونه یک بخش دائمی از استخوانهای صورت می گردند. این درست برعکس روشهای دیگر همچون تزریق ژل و چربی می باشد. این روشها تا میزان ۸۰ درصد بعد از چند وقت جذب بدن می گردند.

 اندازه مناسب ایمپلنت

این کار بستگی مستقیم به تجربه پزشک جراح می باشد. برای این کار جراح به بیمار کمک میکند تا سایز پروتز مناسب چهره خود را انتخاب نماید. برای اینکار ابتدا نظر خود بیمار پرسیده می شود. سپس از آزمایش ایمپلنت بر روی صورت بیمار استفاده می گردد. به این طریق میتوان مناسب ترین سایز ایمپلنت برای هر بیمار انتخاب می گردد.

اگر سوال دیگری در رابطه با متخصص جراح زیبایی گونه از ما دارید کامنت کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp