جراحی زیبایی بینی عقابی

امروزه یکی ازکارهایی که برای زیبایی چهره انجام می گردد، متناسب سازی بینی درون صورت و یا رفع مشکلات ظاهری بینی می باشد. یکی از راههای جراحی زیبایی صورت، جراحی بینی می باشد. یکی از انواع بینی که مورد جراحی بینی قرار می گیرد، بینی عقابی می باشد. در این مطلب راجع به جراحی زیبایی بینی عقابی برایتان توضیحاتی را ارئه می دهیم.

بینی عقابی

بینی عقابی و یا در برخی منابع بینی رومی یکی از انواع بینی می باشد. این نوع بینی حالتی قلاب شکل در ناحیه نزدیک سر بینی دارد. افرادی که بینی عقابی دارند معمولاً انسان هایی باهوش و باملاحظه هستند. این افراد به سختی با دیگران ارتباط عمیق برقرار کرده و در یافتن فردی که وقت زیادی را با او بگذرانند بسیار محتاط عمل می کنند؛ به طور کلی آن ها سختگیر و با سلیقه ای متفاوت هستند. از آنجایی که این نوع بینی کمی شباهت به منقار عقاب دارد به آن بینی عقابی گفته می شود.

جراحی زیبایی بینی

امروزه از عمل رینوپلاستی برای دو هدف استفاده می گردد. اولین و بیشترین دلیل این عمل بعنوان یک عمل زیبایی می باشد. در طی این عمل با تغییر ساختار، ظاهر و شکل بینی اقدام به زیبایی چهره می گردد. از نمونه مشکلات ظاهری که طی این عمل انجام می گیرد، می توان به رفع قوز بینی، اصلاح بینی عقابی و استخوانی می شد.  اغلب شرایط ظاهری بصورت ارثی می باشد. در برخی افراد هم ممکن است قوز بینی به خاطر رشد بیش از حد بافت ترمیمی پس از آسیب دیدگی ایجاد می گردد. در این حالت ظاهر بینی فرد برجسته تر از حالت نرمال به نظر می رسد.

در صورت نیاز بطور همزمان سیستم تنفسی فرد، جریان هوا و عملکرد بینی را بهبود بخشید. در نتیجه رینوپلاستی می‌تواند برای هر دوی اهداف زیبایی و ساختاری برای افراد مورد استفاده قرار گیرد.

دومین هدف از عمل رینوپلاستی جنبه پزشکی آن را دارد. برخی افراد دچار انحراف  بینی می باشند. در این  افراد برای اصلاح سیستم تنفسی، جریان هوا و عملکرد بینی رینوپلاستی انجام می پذیرد. در نتیجه جراحی بینی می تواند برای هر دو هدف زیبایی و ساختاری برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

کاندیداهای مناسب جراحی زیبایی بینی

بهترین اشخاص برای رینوپلاستی افرادی هستند که به دنبال بهبود ظاهر بینی خود می باشند. اگر این افراد انتظارات واقع‌بینانه از نتایج درمان خود داشته باشند، معمولا بهترین نتیجه را می گیرند. بهترین کاندیداها برای برای جراحی زیبایی بینی دارای شرایط زیر می باشند.

  • از نظر فیزیکی سالم باشد.
  • از سلامت روحی برخوردار باشد. انتظارات صحیح از نتایج درمان داشته باشد.
  • در صورت سیگاری بودن، کشیدن سیگار را برای چند هفته ترک کند.
  • از خطرات و عوارض احتمالی این عمل جراحی به خوبی آگاه می‌باشید
  • سن فرد نیز ممکن است یکی از فاکتورهای قابل توجه دیگر در این ارتباط باشد. به این دلیل بسیاری از جراحان ترجیح می‌دهند برای نوجوانان از عمل جراحی رینوپلاستی استفاده نکنند. این موضوع تا زمان تکمیل شدن فرآیند رشد بینی ادامه دارد.
  • موقعیت اجتماعی و شرایط احساسی فرد نیز مورد توجه قرار گرفته. اطمینان حاصل شود تصمیم‌گیری درباره این درمان توسط خود فرد انجام شده.  تحت تاثیر والدین، دوستان یا اطرافیان وی نمی‌باشد.

مزایای جراحی زیبایی بینی

مزایای عمل جراحی رینوپلاستی به شرح زیر هستند:

  • دستیابی به تقارن بهتر در ناحیه صورت.
  • ظاهر بهتر بینی.
  • بهبود کیفیت زندگی.
  • افزایش اعتماد به نفس.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp