Filler

شاید تا کنون اصطلاح تزریق فیلر به گوش شما خورده است ولی نمی دانید که فیلر چیست. طبیعت زندگی این است که با گذشت زمان و پیر شدن بدن، چهره انسان رو به چروک شدن می رود. البته این مساله فقط مربوط به صورت نیست و به تمام بدن مربوط است. جراحی زیبایی مدرن راههایی پیدا نموده که این چین و چروکها تا حد زیادی کاهش دهد. این کاهش باعث سیر شدن میل انسان به زیبایی و جوانی می گردد. یکی از این راهها فیلر می باشد که در زیر توضیحاتی مختصر راجع به آن می دهیم.

فیلر چیست؟

فیلر ها پرکننده  پوستی می باشند که به روش تزریق موضعی به زیر پوست موجب رفع عیوب و زیبایی آن منطقه می شوند. در کل دو مدل فیلر می باشد. یک مدل که چربی می باشد و از بدن خود انسان برداشته می شود و به محل مورد نظر فرد تزریق می گردد. یک مدل هم بصورت آماده قابل تهیه می باشد و توسط پزشک متخصص به محل مورد نظر تزریق می گردد.البته گزینه اول به جهت ماندگاری بیشتر وعدم نشان دادن عوارضی مانند حساسیت و باز پس زنی توسط بدن توسط پزشکان بیشتر توصیه می شود.

تزریق فیلر در چه مواردی مناسب می باشد؟

یکی از موارد تزریق فیلر جهت قرینه سازی اعضای صورت می باشد. فیلر می تواند با قرینه سازی اعضای صورت که یکی از اصول زیبایی در انسان حساب می شود، باعث زیبایی دو جندان شما گردد.

پرانجام ترین مورد تزریق فیلر برای افرادی است که می خواهند در یک قسمت از صورت یا بدنشان حجم بیشتری و فرم زیباتری داشته باشند. این کاهش حجم یا بخاطر گذشت زمان می باشد یا بصورت ژنتیکی.

از دیگر موارد تزریق فیلر بخاطر خاصیت پرکنندگی آن، پر کردن چین وچروکها و خطوط چهره افرادی است که در صورتشان وجود دارد.

محل تزریق فیلر در بدن کجاها می باشد؟

به طور کلی فیلر را به هر قسمت از پوست بدن که چروک می افتد و یا بخاطر زیبایی نیازمند حجیم شدن است،تزریق می کنند. نقاطی مانند سینه، باسن، پشت دستها، گونه،لب، خط خنده، خط اخم نقاطی هستند که فیلر به آنها تزریق می گردد.

انواع فیلر از نظر ماندگاری

به طور کلی فیلرها بر اساس میزان ماندگاری در بدن به ۳ دسته زیر تقسم بندی می‌شوند:

فیلرهای دائمی

این فیلرها غیر قابل تجزیه در بدن می باشندو به طور دائم در محلی که تزریق می گردد باقی می ماند. تزریق چربی هم اگر بخوبی  و توسط یک پزشک ماهر و باتجربه تزریق گردد، می تواند سالیان سال بدون کوچکترین عوارضی همراه فرد باشد.

فیلرهای نیمه دائمی

این فیلرها بین ۲تا۴ سال ماندگاری دارند و تزیرق این نوع فیلر نکات خاص خود را دارد و حتما باید توسط پزشک مجرب انجام گیرد.

فیلرهای موقتی

این فیلرها علاوه بر پر کنندگی چروک باعث تحریک تولید کلاژن در بدن می گردند و به این وسیله به پوست شادابی و جوانی را هدیه می دهد.

نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که مراحل طبیعی پیری بدن بر اثر گذشت زمان رخ می دهد و فیلر نمی تواند جلوی این کار را بگیرد. بلکه فقط سعی در ترمیم آن مناطق می کند. اگر می خواهید عناصر صورت شما تغییر کنند باید به جراحی بدنتان فکر نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp