تاج ایمپلنت

چطور رنگ مناسب تاج دندان را انتخاب کنیم؟

ظاهر ایمپلنت هایی که درون دهان شما کاشته می شود، یکی از مهمترین عواملی است که در معرض دید دیگران می باشد و در زیبایی طرح لبخند نقش بی نهایت زیادی را دارد. بنابراین باید رنگ آن به صورتی باشد که با رنگ دیگردندانهای طبیعی تفاوتی نداشته باشد. این انتخاب رنگ توسط دندانپزشک وهمچنین تیم تخصصی ساخت پروتز دندان مصنوعی در لابراتوار مربوطه انجام می گیرد تا بهترین رنگ برای دندان شما انتخاب گردد.

انتخاب سایه رنگ مناسب برای تاج ایمپلنت

یکی از نکات مهمی که موقع کاشت ایمپلنت دندان باید مد نظر قرار گیرد، انتخاب رنگ مناسب برای تاج دندان می باشد. رنگ تاج دندان در حالت طبیعی بصورت کاملا سفید خالص می باشد. این کار توسط یک متخصص حرفه ای دندان انجام می گردد و سایه مناسب با سایر دندانهای بیمار را انتخاب مینماید.

در سالیان اخیر و با همه گیر شدن درمان ایمپلنت در تمام دنیا و با معرفی مزیتهای آن، بسیاری از افراد می خواهند درمان ایمپلنت را انتخاب نمایند. این افراد توقع دارند که مناسب ترین رنگ و کاملا شبیه به دندانهایشان انتخاب گردد. با توجه به این مسائل که گفته شد، می توان نتیجه گرفت که انتخاب رنگ مناسب برای تاج دندان یکی از مهمترین بخش های نصب تاج دندان می باشد. بنابراین برای دریافت بهترین نتیجه باید به دندانپزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.

برای انتخاب سایه رنگ پروتز دندان ایمپلنت توسط دندانپزشک عواملی مانند نوع پوست، رنگ مو و همچنین رنگ سفیدی چشم و از همه مهمتر رنگ سایر دندانها باید در نظر قرار گیرد. اگر دندان پزشک رنگ تاج ایمپلنت را به طور صحیحی انتخاب نماید، لابراتوار هم قادر به ساخت پروتزی با رنگ تاج دندان دقیقا مطابق با سایر دندانهای طبیعی می باشد. میزان درخشندگی مد نظر شما براحتی در لابراتوار قابل تعیین می باشد، و با ایجاد سایه، رنگ تاج دندان ایمپلنت با سایر دندان های طبیعی شما متفاوت نخواهد بود.

انتخاب بهترین رنگ برای تاج دندانی ایمپلنت

امروزه خدمات دندانپزشکی زیبایی جزو خدمات پر تقاضا در کلینیک های دندانپزشکی تخصصی می باشد. با توجه به مطالبی که گفته شد، انتخاب رنگ تاج دندان مهم  ترین عامل در تعیین زیبایی طرح لبخند بیماران می باشد. در حال حاضر تاج های دندانی انواع مختلفی دارند. به گونه ای که برای نواحی جلوی فک و یا برای نواحی عقب فک انواع مختلفی نیازی باشد. معمولا جنس این تاج ها از جنس پرسلین می باشد.

معمولا دندانپزشکان با استفاده از راهنمای سایه رنگ دندان شبیه ترین رنگ تاج دندان به دندانهای طبیعی فرد را انتخاب می نمایند. راهنمای سایه رنگ دندان شامل نمونه ای از رنگ های طبیعی دندان می باشد. بسیاری از بیماران که برای کارهای زیبایی اقدام می کنند. تمایل دارند که پیش از نصب تاج دندان، سایر دندانهای خود را سفید نمایند و سپس اقدام به نصب تاج و روکش دندان نمایند تا دندانهای کلی آنها سفید رنگ و زیباتر باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف کاربران وب سایت


راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp