بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

The best instant implant doctor in Tehran

ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد. این روش به دلیل دوام و ماندگاری بالا و همچنین عملکردی هم چون دندان های طبیعی بسیار متداول است. به دلیل استقبال این درمان دندان پزشک های بسیاری در این زمینه تبحر بالایی کسب کرده اند. هم چنین بسیاری از دندان پزشک ها به طور تخصصی در این زمینه دانش خود را افزایش داده اند. با کسب گواهی درمانی و تخصصی ایمپلنت، دندان ها با درصد موفقیت بالایی درمان خواهند شد. در سایت دکتر هوشنگی در این مقاله تخصصی و دندان پزشکی به ارائه توضیحاتی درباره بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران می پردازیم.

هومن هوشنگی بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت فوری

ایمپلنت روش جایگزینی دندان ها می باشد. به همین دلیل عملکرد موفقیت آمیز در اعمال این درمان بسیار حائز اهمیت است. برای اینکه دندان پزشکی در این زمینه به خوبی عمل کند، نیاز به مهارت، دانش و تجربه کافی دارد. هر چه این سه مورد در متخصص ایمپلنت ارتقا یابد، موفقیت آن بیشتر خواهد بود. دریافت و پرورش این سه مورد برای دندان پزشک الزامی می باشد. اما غیر از این سه مورد ویژگی های دیگری نیز در عملکرد وی تاثیر گذار است. وجود تمامی ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد وی را بهترین دکتر ایمپلنت معرفی می کند.

مشاوره و ارزیابی مناسب

یک دندان پزشک ایمپلنت، برای بیمار و ارزیابی وضعیت وی زمان کافی را در نظر می گیرد. درمان مناسب تنها با ارزیابی و ریشه یابی مشکلات دندانی امکان پذیر است. برای درمان هر گونه عارضه ابتدا باید برای شناخت و شناسایی عوامل بروز آن تلاش کرد. مشاوره های پزشکی غالبا رایگان می باشند. تقریبا در تمامی شاخه های پزشکی مشاوره و راهنمایی های اولیه بدون دریافت مبلغی انجام می شوند. پس از بررسی های اولیه و برآورد قیمت های درمان بیمار تصمیم به شروع درمان می گیرد. بنا براین دندان پزشک حاذق با در اختیار گذاشتن مناسب ترین و حقیقی ترین اطلاعات به بیمار کمک های لازم را ارائه می دهد. این مرحله از کار های دندان پزشک ایمپلنت شامل شناخت استخوان های فک و میزان تحلیل آن ها خواهد بود.

مشاوره ایمپلنت فوری در تهران

پیوند استخوان جهت ایمپلنت فوری

با ارزیابی های اولیه متخصص قادر به تشخیص میزان استخوان های موجود است. چرا که تراکم استخوان های فک ادامه درمان را امکان پذیر می سازد. چنانچه فرد پس از کشیدن و یا از دست دادن دندان های طبیعی برای ایمپلنت اقدام کند، درمان بی وقفه خواهد بود. اما در غیر این صورت نیاز به اعمال درمان های پیش زمینه ای است. برای مثال با بررسی استخوان های فک و عدم تراکم مناسب نیاز به پیوند استخوان وجود دارد.

فرد باید با عمل سینوس لیفت استخوان کافی را برای کاشت دندان به دست آورد. در این مرحله بهترین دکتر ایمپلنت فوری، بلافاصله پس از شناسایی نقاط بی استخوان و دچار تحلیل، سینوس لیفت را انجام می دهد. به همین ترتیب این درمان موجب افزایش بازه درمانی خواهد شد. غالبا این زمان بین دو الی چهار ماه به طول می انجامد. در این مدت استخوان های فک با مراقبت های لازم و تغذیه مناسب رشد می کند. رشد آن ها موجب فراهم آمدن بستر مناسب برای کاشت دندان می شود.

پیوند استخوان در ایمپلنت فوری

کاشت ایمپلنت فوری

پس از گذشت این زمان و بررسی تراکم استخوان ها کاشت پایه ها آغاز می گردد. بهترین دکتر ها در این زمینه، به خوبی از اهمیت مرحله کاشت پایه ها آگاه هستند. پایه های همان ریشه های جایگزین دندان طبیعی می باشند. این پایه های تیتانیومی در استخوان فک نفوذ کرده و توسط آن ها پذیرفته می شوند. پذیرش پایه ها نیز مدت زمان مشخصی را به خود اختصاص می دهد. پایه های ایمپلنت از جنس تیتانیوم به راحتی توسط بدن انسان پذیرفته خواهند شد. چرا که تیتانیوم با بدن بسیار سازگار می باشد. زمانی که پذیرش آن انجام گرفت پایه ها نقش ریشه های دندان و نگه دارنده تاج را ایفا می کنند. هر چه این مرحله با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود، موفقیت ایمپلنت افزایش می یابد. دقت در این مرحله به شناسایی نوحی و نقاط سوراخ شده بستگی دارد.

برای تعبیه پایه های ایمپلنت باید در لثه و سپس استخوان های فک نقاط مناسب شناسایی شده و حفره در آن ایجاد شود. ایجاد این حفره ها نیازمند تبحر بالایی می باشد. بهترین دکتر ها با شناخت این نواحی ایمپلنت های موفق را انجام می دهند. در واقع ایمپلنت های فوری توسط بهترین دکتر ها به دلیل شناخت و عملکرد مناسب در این مرحله صورت می گیرد. پس از آن نوبت به اباتمنت و تاج دندان و روکش می رسد. تمامی این اجزا باید با دقت کافی و مهارت بالا اعمال شوند. در نهایت نتیجه کار یک دندان مشابه دندان های طبیعی با عملکردی مشابه خواهد بود.

معاینات لازم در زمان مناسب برای درمان ایمپلنت فوری در تهران

بهترین متخصصین ایمپلنت فوری به خوبی می دانند که معاینات به موقع تاثیر فوق العاده ای در میزان موفقیت آن خواهد  داشت. به همین دلیل پس از انجام هر مرحله طی یک برنامه ریزی مناسب، فرد را برای معاینات بعدی فرا می خوانند. علت این امر نحوه پاسخگویی بدن هر فرد می باشد. برخی طبق رعایت توصیه های دکتر و شرایط بدنی زودتر از دیگران به نتیجه می رسند. یعنی در مراحل اولیه و پیوند استخوان ممکن است در حداقل ترین زمان استخوان ها رشد کنند.

این عامل با معاینات به موقع موجب تسریع درمان و نتیجه مطلوب خواهد شد. همچنین پس از کاشت پایه ها با معاینات به موقع پذیرش فیکسچر یا پایه ها توسط استخوان ها بررسی می شود. این عامل نیز در جهت تسریع درمان بسیار موثر خواهد بود. به همین روی، بهترین دکتر ها در طول درمان با مشخص نکردن زمان طولانی برای معاینات، در سریع ترین زمان درمان را به اتمام می رسانند.

به طور کلی بهترین دکتر های دندان پزشکی و ایمپلنت علاوه بر نتایج مطلوب، روند درمانی مناسبی را در پیش می گیرند. این روند درمان باید با هزینه های مناسب و مقرون به صرفه و مشاوره و معاینات به موقع صورت گیرد. بسیاری از درمان های ناموفق به دلیل عدم پیگیری زود هنگام توسط دندان پزشک رخ می دهد. به همین علت دکتر هایی که این مهم را در نظر می گیرند از بهترین دکتر های ایمپلنت فوری در تهران هستند.

معاینه ایمپلنت دکتر هوشنگی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

10 درصد تخفیف همه خدمات برای مراجعه کنندگان از طریق وب سایت

راه ارتباطی ما با شما و رزرو نوبت whatsapp